Datadisky

14.04.2012 09:40

V tomto zatím prvním dodatku k The Sims Medieval se dostanete přímo do víru mezi Šlechtice a Piráty.Ke kterým z nich se přidáte už je jen na vás.

Hra přináší novou "ambici" pro vaše království s novým příběhem a questy.Otevírají se vám také nová povolání a samozřejmě přibudou i nové objekty a snad i nějaké to oblečení...

 

Hra nabízí spoustu nových speciálních předmětu jako například Mučící křeslo ,na kterém můžete ze simíků získávat informace (hodí se i v samotném questu).

K dokončení ambice je zapotřebí splnit několik questů ,které si můžete - stejně jako v normálním Medievalu - vybrat a pokračovat tak příběhem vašeho království dle libosti ,dokud vám nedojdou QP a příběh neskončí...Konek příběhu bude pochopitelně vypadat podle toho ,jak se budete ve hře činit...

Na výběr máte velké množství úkolů (questů) ,jako například honbu za pokladem ,fontánou mládí ,milostnou aféru či i ochranu království před nejrůznějším nebezpečím.Stačí si jen vybrat.

 

Z normálních předmětů pak můžete očekávat nové trůny ,nábytek a pochopitelně tapety ve stylu pirátském ,či šlechtickém :)

 

Největším překvapením dodatku jsou ale ptáci.Od nynějška je můžete ochočit a poslat je na lov ,krmit je a starat se o ně ,nebo je poslat na vámi neoblíbené simíky.Samotní ptáci mohou i plnit úkoly.Na výběr máte škálu od zlověstných sokolů po pestrobarevné papoušky aj.