The Sims Medieval

The Sims Medieval je hra podobná The Sims 3 a je úplně samostatná.Od normální hry The Sims se liší hlavně tím ,že zde máte na starost celé království ,ve kterém má keždý simík své povolání.Může se stát kovářem ,obchodníkem ,bardem ,králem ,kouzelníkem ,knězem ,rytířem ,špehem ,nebo léčitelem.

Vašim úkolem je plnit questy - tedy úkoly ,které si vyberete v knize úkolů.Ke každému questu je potřeba jiný hrdina.Hrdiny však nemůžete získat jen tak.Na začátku hrajete pouze s králem ,který bydli na hradě.Každá další postava ,každý hrdina musí také nejdřív mít postavenou svou budovu.Tu postavíte za peníze - zkratkou RP ,ktreé si vyděláte právě plněním questů - je to tedy takový questový kruh : Peníze zajistí budovy ,budovy zajistí hrdiny a hrdinové questy.-A to vše se děje pod vašim velením!

Questy ale nemůžete dělat donekonečna ,protože za každý z nich se platí QP (quest points) ,kterých máte omezené množství...

Pokud vám dojdou ,můžete ještě hrát volnou hru se všemi simíky...

Každé království má nějaký cíl ,např. Obsadit okolní říše ,vybudovat co nejvíce budov apod.Pro každé království je jiný cíl ,takže bohužel nemůžete hrát pořád s jedním.Můžete si ale vámi vytvořené simíky uložit a zvolit je pak v budovách v novém království.

Z  The SIms 3 se do téhle hry dostalo upravování místností ,tvoření stylů a simíků ,či volba povahy.Můžete tu ale vybrat pouze dvě kladné a jednu špatnou vlastnost...V The Sims Medieval jste také ochuzeni o mód stavby a omezeni pouze na úpravy stěn v přednastavených místnostech v budově.

Zachovali ještě procházení volně po celém království a spoustu NPC simíků.

The Sims Medieval je tedy sympatická hra někdy s poněkud otravnými questy ,ale rozhodně není k zahození!Questy jsou ale zajímavé a graficky je hra moc pěkná ,ovšem náročná a pouze v angličtině.Vyšel k ní zatím pouze jeden dodatek a to Pirates and Nobles (Piráti a Šlechticové) ,kteří se mezi sebou nesnášejí.

Takže pro ty ,co mají rádi zároveň the sims a hry s úkoly a umějí také trochu anglicky je to ta nejlepší volba!:)

 

Fotogalerie: The Sims Medieval

Poznámka

K The Sims Medieval vám Downloady bohužel neposkytneme ,ale vytvoříne pro něj speciální fórum ,kde vám umožníme vyměňovat si rady a tipy ke questům jak s námi ,tak i s ostatními účastníky fóra!