Novinky

10.01.2014 19:17

Dnes přidávám článek o nedávno vyšlé hře od studia Electronic Arts - SimCity. Hra v podstatě souvisí se sérií The Sims, a tak doufám, že se vám bude její recenze líbit :) O co vlastně v téhle budovatelské strategii jde, zjistíte v článku : https://cms.simsport.webnode.cz/simcity/

29.08.2013 10:43

Počínaje dneškem, SimsPort vystupuje pod svým vlastním offi logem (Viz Obr.1) ve všech oblastech své působnosti.Za tvorbou loga stojí blogger a grafik Adam Křičenský, kterému za něj vděčím.Masterpiece, že?:)

Další update proběhlo v sekci The Sims, kde byl přidán thread o nově chystaném Sims 4.Najdete tu souhrnné informace, předběžný popis i odkazy a trailery.Sekce ZDE.

Nezapomeňte mrknout taky na web autora nového loga -> https://adam-kricensky.webnode.cz/

19.08.2013 10:10

Je vaší oblíbenou činností v The Sims 3 stavba?Vymýšlíte, jak vylepit své dovednosti, nebo zjišťujete jak zatraktivnit vaše dílka?Pokud ano, náš nový článek v sekci Archiv je pro vás přesně ten pravý!

V článku "7 zásad simíkovské architektury!" se dočtete zajímavých stavebních tipů, rad ohledně kombinování stylů, tvoření zahrad i vyrábění koláží!V článku nechybí ani názorné obrázky a cenné odkazy.Stavitelé, neváhejte!

V nejnovější aktualizaci jsem navíc přidal pár nových anket a odkazů.Fanoušky Sims Castu musím ale bohužel zklamat, protože 40 díl seriálu ještě stále nevyšel.The Sims toto zpoždění omlouvá "technickými problémy" již téměř půl roku.No, uvidíme, co se z toho vyklube a jestli se dočkáme.Do té doby můžete alespoň pár videí se simíkovskými tipy na jejich Youtube : https://www.youtube.com/user/thesimscz

(Nedávno také vyšel trailer k novému dodatku "Do Budoucnosti!")

15.06.2013 20:38

Nový článek, který naleznete v Archivu na našem webu, rozebírá všechny možné teorie a základní dostupné informace o novém díle Simíkovské éry - The Sims 4.Tato série by měla být vydána začátkem příštího roku a za cíl si vzala přiblížení Simíků realitě a jejich silnější personalizaci a propojení s hráči.Více informací se dozvíte ZDE.

Navíc, kvůli tomu, že se náš banner špatně zobrazoval na většině z počítačových prohlížečů v závislosti na rozlišení obrazovek návštěvníků, jsem provedl jeho "vylepšení"...nyní je širší, takže zabírá všechen prostor pod menu a v případě, že má někdo jiné rozlišení, obrazovka vždy zabírá jeho menší úsek.Díky centrování a seřazení obrázků v banneru ale nedochází k tomu, že by byl vidět např. napůl "uříznutý" simík.Pokud se však vyskytnou problémy se zobrazením banneru u vás, budeme rádi ,když nám o tom dát vědět na našem e-mailu.

03.06.2013 19:47

 

Současně s několika aktualizacemi dnes přidávám i nový soukromý pozemek.Jmenuje se "Brown Villa II." a jde o menší stavbu podle reálné (upravené) předlohy.Vilka je skvělým místem pro menší rodiny o zhruba 4 simících.Nabídne vám například možnost pořádání velkolepých večírků na rozlehlé terase s vířivkou, v baru, nebo u jednoho z bazénů.Ke stažení a úspěšné instalaci potřebujete dodatek Po Setmění.

Villa  ZDE .

Více fotek ZDE.

06.05.2013 16:39

Včera k večeru jsem přidal nový domek - je to opět moderna s kombinací francouzských oken a bílé omítky s tmavým kamenem.Prostorná Dark Stone Villa bude skvělým výběrem pro velké rodiny.Více informací a download link ZDE.

Dále byl přidán článek vztahující se přímo k celé sérii The Sims a její úspěšnosti (ZDE) - takový kratší popis.Rovněž nám utěšeně roste počet popsaných datadiskú v sekci Sims 3 (ZDE).

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Nejnovější Sims Cast :

Anketa

Jak se vám líbí tenhle web?

Ujde. (4)
Hrůza!! (2)

Celkový počet hlasů: 26

Anketa

Který z dodatků k The Sims 3 je váš nejoblíbenější??

Showtime (2)

Celkový počet hlasů: 29

<-Klikni pro okamžitý skok do komunity fb!